Apie projektą

Print

i web5555

Nekilnojamo turto bendrovės „Realco“ statoma moderni namų gyvenvietė primena nedidelį miestą, sukurtą patogiam gyvenimui, produktyviam darbui, ramiam poilsiui ir turiningoms pramogoms.  

Pirmieji gyventojai „Ozo parke“ įsikūrė 2008 m., o nuo to laiko jau įgyvendinti keturi projekto plėtros etapai.

Penktojo projekto etapo namuose būstų plotai yra nuo 38 iki 65 kv. m., visi jie su balkonais. Pirmųjų aukštų gyventojai džiaugiasi erdviomis, maumedžio lentomis išklotomis terasomis. Kieme įrengta uždara ir saugi vaikų žaidimų aikštelė, suoliukai, kokybiškas apšvietimas, žydi augalai. Po namais automobiliams įrengtos saugios bei patogios automobilių stovėjimo aikštelės ir sandėliukai.

Tvenkinių parkas 

Norintiems gyventi miesto centre, tačiau kartu ir ramioje gamtos apsuptyje, „Ozo parkas“ – svajonių gyvenvietė. Dydžiu tris kartus Vingio parko koncertų erdvę pralenkiantis žalias parkas – viena labiausiai vertinamų bei puoselėjamų poilsio bei laisvalaikio erdvių. Ežerėliais, per 500 naujų medžių, suoliukais, 2,5 km pasivaikščiojimo takais praturtintas parkas – ypač populiarus ne tik gyvenvietės, bet ir miesto elementas. Vaikštinėdami šiuo žaliuoju parku turėsite progą pasilabinti su čia užsukančiomis stirnomis, į Raudonąją knygą įtrauktais paukščiais, gyvūnais bei augmenija.