Kokybė

Print

temp

ŠILDYKITĖS EFEKTYVIAI

Tam, kad namuose būtų šilta, o sąskaitos už šildymą Jūsų negąsdintų, visuose būstuose įrengti pažangūs ir kokybiški KERMI Therm X2 radiatoriai, šilumą spinduliuojantys į kambarį bet ne į lauko sieną.
Įprasti plokštieji radiatoriai šilumą atiduoda konvekciniu principu, juose šilumos srautas teka vienodai per abi plokštumas. Tuo tarpu Therm X2 veikia visiškai nauju, unikaliu, nuoseklaus šilumos tekėjimo principu.

temp

MĖGAUKITĖS TYLA

Pajausti ramybę, pailsėti nuo aplinkos bei kaimynų skleidžiamų garsų, leis apgalvoti sprendimai. Sienoms tarp būstų naudojamos silikatinės plytos, kurios pasižymi gera garso izoliacija. Silikatas, iš kurio gaminamos plytos, pasižymi tankumu. O kuo medžiaga tankesnė, tuo ji mažiau laidi garsui. Grindys būste įrengtos naudojant kietą akmens vatą, kuri užtikrina, kad smūginis garsas per pastato konstrukcijas nepersiduos į gretimus būstus. Pastatas atitinka „C“ akustinę klasę.

temp

UŽ ŠILDYMĄ MOKĖKITE MAŽIAU

„Ozo parke“ pastatyti namai turi B klasės energetinio efektyvumo sertifikatus, kurie įrodo, jog pastatų šiluminė izoliacija yra aukšta. Statyboms naudojamos silikatinės plytos akumuliuoja šiluminę energiją. Vasarą sienos sugeria dalį į patalpų vidų sklindančios šilumos, o vėsesnės nakties metu šiluma išskiriama. Taip išlyginami temperatūrų svyravimai. Pastatų sienos apšiltintos 18 cm storio akmens vatos ar 20 cm storio sluoksnio putų polistirolo sluoksniu.

temp

ĮVERTINKITE LANGŲ KOKYBĘ

Ozo parko projekto namų būstuose rengiami aukščiausios kokybės Gealan S8000 IQ PVC langų profiliai, varstymo furnitūra ROTO bei aukščiausios kokybės dvigubi stiklo paketai.
Savybės:
- Šviesa. Stiklas suteikia patalpai natūralų apšvietimą, kuo kokybiškiau perteikia už lango esantį vaizdą bei apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių.
- Šiluma. Ozo parko namuose montuojami langai su dviejų kamerų 36mm stiklo paketais, kurių šilumos perdavimo koeficientas apie 1,0 w/(m2-K).
- Sandarumas/hermetikumas. Tylos vertintojams nauja sistema Gealan S8000 IQ silo leis pamiršti tai, kas vyksta už lango.
- Saugumas. Dabar langai jau nebėra vien tik šviesos šaltinis ar šilumos saugotojas. Šiuolaikiniai langai – patikimas sargas, saugantis būsąt nuo neprašytų svečių.
- Ventiliacija praktiškiausia, mūsų sveikatą tausojanti, lango savybė. PVC langas jau ne tik tradicinė ventiliacijos sistema, bet ir viena mikroventiliacijos ri.
- Patogumas. Langus patogu eksploatuoti, valyti ir prižiūrėti. Langams suteikiamas
5 metų garantinis aptarnavimas.

temp

GYVENKITE PATOGIAI

Patogu pakilti į bet kurį aukštą – erdvūs ir modernūs liftai įrengti visose laiptinėse. Ispanijoje pagaminti MP GO! Evolution modelio liftai priskiriami A energijos efektyvumo klasei yra tylūs, saugūs ir greiti.

temp

MEDINĖS MAUMEDŽIO TERASOS

Medinės lauko terasos išklotos maumedžio lentomis, kurios yra ilgaamžės ir atrodo natūraliai. Ši danga pasižymi atsparumu klimato kaitai ir vandens poveikiui, nebijo graužikų bei medžio kenkėjų, nereikalauja papildomos priežiūros. Atspari atmosferiniams pokyčiams, todėl vadinama ilgaamže ir labai vertinga statyboms. Kadangi maumedžio medienoje gausu dervų, ji neimpregnuojama. Jei norite išlaikyti ypatingą medienos spalvą, sudėjus maumedžio terasą rekomenduojama aliejuoti, kitu atveju ji papilkės ir įgaus grafito atspalvį.

temp

JAUSKITĖS SAUGIAI

Jūsų turtą patikimai saugos Skydas Standart durys – šiltos, saugios ir sandarios. Apšiltintos metalinės konstrukcijos sulaiko šilumą ir gerai izoliuoją garsą, užkerta kelią kvapams. Specialiai lankstyta “L” formos durų stakta turi 6 lenkimo briaunas, todėl yra ypač tvirtos.

Ramiai palikti namus leis sertifikuotos aukščiausios saugumo klasės spynos FIAM 672 GF su nepragriažiamu ir neišiamiamu mechanizmu. Šioms spynoms suteikiama aukščiausia 7 klasės saugumo klasė

Oro garso izoliavimo koeficientas 41 dB Rw (C;Ctr)
Atsparumas kartotiniam atidarymui ir uždarymui 100 000 ciklų
Šilumos perdavimo koeficientas 1,3 W/(m2K)
Atsparumas vėjo apkrovai C5 klasė
Vandens nepralaidumas 6A klasė
Mechaninis stiprumas ir standumas 4 klasė
Atsparumas ugniai (pasirenkama) EI 30/ EI45
Oro skverbtis 4 klasė