Vieta

Print

Gyvenvietė „Ozo parkas“ įsikūrusi bene perspektyviausiame Vilniaus miesto rajone. Tai Verkių seniūnijai priklausanti 60 ha teritorija, besiribojanti su Ozo, Kalvarijų ir Geležinio Vilko gatvėmis.

„Ozo parko“ gyventojams patogu susisiekti su bet kuriuo Vilniaus miesto rajonu tiek savo automobiliu, tiek viešuoju miesto transportu. Pasiekti miesto centrą automobiliu pakanka vos 5 minučių. Į gyvenvietę galima patekti važiuojant iš Kalvarijų g., Ozo g., Geležinio Vilko g.

„Ozo parko“ gyventojai šalia randa svarbiausius objektus: mokyklas, vaikų darželius, medicinos įstaigas, grožio salonus. Netoliese esančiame prekybos centre „Ozas“ gausu parduotuvių, restoranų, kavinių, bankų skyrių, veikia sporto klubas, kino teatras, vaikų žaidimų erdvės. Turiningai praleisti laiką galima ir šalia įsikūrusiame „Vichy“ vandens parke, įvairiausius renginius pristatančioje „Siemens“ arenoje.

„Ozo parko“ gyventojai jau įvertino tai, kas atrodytų, sunkiai suderinama: nedidelį atstumą iki miesto centro ir namus supančią žalumą, mat gyvenvietės aplinką juosia 9 hektarų ir keturių tvenkinių žaliasis parkas.

„Ozo parkas“ – Tavo žaliasis miestas.