Juodojo kaspino ir Baltijos kelio dieną Ozo parke papuošė „Emilija iš Laisvės alėjos“

Print

op_kinas

„Noras kurti filmą apie Lietuvos išsilaisvinimą buvo visada ir mano galvoje, ir scenarijaus autoriaus, ir režisieriaus, ir mūsų keliai čia susitiko. O kai susitinka teisingos energijos, tada gimsta tokie gražūs projektai. Aš manau, kad natūraliai kiekvienas filmas turi savo kelią.

„Emilija iš Laisvės alėjos“ irgi nuėjo savo kelią, kad ateitų iki jūsų būtent tokiu pavidalu, kokiu yra pristatoma“, – trečiadienio vakarą Ozo parke susirinkusiems šimtams žiūrovų sakė filmo prodiuserė Živilė Gallego.

Projektą „Vasara mieste“ inicijavusi bendrovė „Realco“ visą vasarą sostinės gyventojus lepino įvairiais renginiais – nuo treniruočių, šunų dresūros iki pikniko ant žolės, siekdama paskatinti laisvalaikį leisti gamtoje. Rugpjūčio 23-iosios vakarą, minint Juodojo kaspino ir Baltijos kelio dieną, vilniečiai buvo pakviesti praleisti prasmingai, stebint didelį atgarsį susilaukusį D.Ulvydo režisuotą filmą „Emilija iš laisvės alėjos“.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/laisvalaikis/juodojo-kaspino-ir-baltijos-kelio-diena-ozo-parke-papuose-emilija-is-laisves-alejos-1038-843964