Smarkus lietus bejėgis prieš entuziazmą: smagios ir šlapios akimirkos iš treniruotės Ozo parke

Print

ricardo-kulio-vedama-fitneso-su-kovos-elementais-treniruote-ozo-parke-59778261d4360

Antradienio vakarą Ozo parke susirinkę sporto aistruoliai sulaukė siurprizo – šalia Vilniaus plaukęs debesis visgi nusprendė stabtelėti ir kaip reikiant išprausti sostinę. Tačiau lietus buvo bejėgis sustabdyti Tailando bokso čempiono Ričardo Kulio ir jo treniruotę susirinkusių išbandyti entuziamą. Kiaurai šlapi, bet laimingi ir besišypsantys veidai liudijo, kad endorfinų čia netrūksta.

„Jaučiuosi puikiai. Nors iš pradžių nenorėjau eiti, nes pradėjo lyti. Bet sėdėdama automobilyje pagalvojau – kada, jei ne dabar? Labai patiko, daug įspūdžių, buvau pirmą kartą per tokį lietų“,- treniruotę išbandyti atėjusi užkrečiamai šypsojosi Loreta.

Kad sportuoti per lietų buvo labai smagu, pritarė ir Albertas, pirmą kartą atėjęs į R.Kulio treniruotę. „Jaučiuosi labai gerai, super. Lietus suteikia pozityvumo ir pakelia nuotaiką sportuojant, tiktai pliusas“. Jau pusę metų bandantis perprasti Tailando boksą Egidijus prisipažino per lietų šią vasarą sportavęs pirmą kartą, tad nuotaika „šlapiai nuotaikinga“. O ši sporto šaka, anot pašnekovo, labai įtraukianti: „Pabandykite ir nenorėsite atsisakyti“,- tikino vyriškis. „Labai gerai jaučiuosi, nuostabi treniruotė, lietus. Taip maudytis yra tekę einant po sporto, bet treniruotis taip dar neteko“,- švietė laimingas ir šlapias pasportavusios Ritos veidas.
Šypsenų veiduose po treniruotės nenulaikė ir Asta bei Gabija. „Per lietų pirmą kartą, bet labai smagu. Pabandėm pirmą kartą naują sporto šaką, labai įdomu. Ypač tokiom sąlygom labai smagu. Žiūrintys pro langus aplinkiniai gyventojai to turbūt nesuprato, galvojo, kad čia šokinėja tie, kurie išprotėję dėl sporto“,- kvatojosi merginos. Entuziastingai treniruotę pravedęs Ričardas Kulis džiaugėsi žmonių pozityvumu. „Jaučiuosi puikiai. Nepamenu, kada paskutinį kartą per lietų taip sportavau. Dabar visi įpratę salėse. O vaikystėje ir ant sniego, ir per lietų teko. Labai smagu tai vėl patirti“.
O paklaustas, kaip įveikti baimę ir pasiryžti sportuoti net ir tokiomis sąlygomis, čempionas buvo lakoniškas: „Baimę įveikia veiksmai“. Ir nėra čia ką daugiau pridurti – belieka tik prisijungti! Projektą „Vasara mieste“ inicijuojanti bendrovė „Realco“ siekia paskatinti vilniečius leisti laisvalaikį aktyviai, atrasti naujas sporto šakas ir treniruotes ar tiesiog pradėti judėti.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/savijauta/smarkus-lietus-bejegis-pries-entuziazma-smagios-ir-slapios-akimirkos-is-treniruotes-ozo-parke-1030-831362#_