Vasara baigiasi, tačiau Ozo parkas išlieka atviras visiems, norintiems laisvalaikį leisti aktyviai

Print

ozas8

Vėstantys vakarai primena, kad vasara baigiasi ir teks išsitraukti šiltesnius drabužius. Tačiau tai tikrai ne priežastis grįžus po darbų lindėti namuose.

Projektą „Vasara mieste“ inicijavusios bendrovės „Realco“ atstovai, suorganizavę gausybę renginių Ozo parke, įsitikinę, kad jų pradėta iniciatyva paskatins žmones ir šaltuoju metų laiku pramogų paieškoti žaliosiose miesto erdvėse ir laisvalaikį leisti aktyviai.

Pirmadienio vakarą vasaros projektą Ozo parke užbaigė simbolinis saugaus eismo renginys vaikams, kurį pravedė Vilniaus miesto pirmojo policijos komisariato 1-ojo veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja Liliana Malinovskaja, o jai talkino Vilniaus Savivaldybės Viešosios tvarkos pareigūnės.

Gausiai susirinkusiems vaikams pareigūnė demonstravo mokomuosius filmukus, priminė pagrindines saugaus elgesio gatvėje taisykles. Vaikai buvo mokomi ne tik saugiai pereiti gatvę, bet ir teisingai segėti atšvaitus, kuriuos taip pat gavo dovanų.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/namai/vasara-baigiasi-taciau-ozo-parkas-islieka-atviras-visiems-norintiems-laisvalaiki-leisti-aktyviai-1034-845986#_