Press "Enter" to skip to content

Įvairios paskirties pramoninės žarnos

Apsipirkinėdami parduotuvėse ar internetu, paprastai randame mums visas buičiai reikalingas prekes. Tik, ar kada susimąstėte, jog tam tikroms pramonės šakoms reikalingos specifinės paskirties prekės, kurių tikrai nėra pirkti įprastose parduotuvėse? Vienos jų – tai įvairios pramoninės žarnos, pavyzdžiui, techninės žarnos, silikoninės žarnos ar žarnos orui. Kokią funkciją jos atlieka, kur galima jas įsigyti, kaip nepasiklysti pasiūloje ir gauti tikrai kokybiškus produktus – šie klausimai labai dažni tarp įvairių interesantų, todėl naudinga su pramoninėmis žarnomis susipažinti iš arčiau.

Pramoninės žarnos – tai įrenginiai naudojami įvairiose pramonės šakose. Jos gali būti supjaustomos tokio ilgio, kokio jums reikia. Pramoninės žarnos turi platų pasirinkimo spektrą: jos gali būti skirtos maisto produktams, naftos, abrazyvinėms ar cheminėms medžiagoms transportuoti. Taip pat jos gali būti naudojamos ir vandeniui, dujoms, orui praleisti arba įrenginėjant patalpų ventiliaciją. Nors kasdien ir nesusimąstome, bet tokių įrengimų gausu mūsų namuose ar ūkyje.

Techninės žarnos plačiausiai naudojamos soduose, žemės ūkyje bei statybose. Tai įvairios silikoninės žarnos, guminės arba pagamintos iš PVC. Techninės žarnos – tai visos mums puikiai pažįstamos vandens laistymo žarnos, kurias naudojame soduose, kaimuose ar privačių namų valdose.

Silikoninės žarnos labai plačiai naudojamos automobilių pramonėje, nes jos gerai izoliuoja bei transportuoja įvairius agresyvesnius skysčius, pavyzdžiui, alyvą. Būtent silikoninės žarnos apsaugo įvairius skysčius nuo per aukštos ar per žemos temperatūros. Jos yra netoksiškos ir visiškai bekvapės, atsparios ultravioletiniams spinduliams, todėl dažnai naudojamos ir sąlyčiui su maisto produktais. Taip pat šios žarnos puikiai pasitarnauja laboratorijose, farmacijos bei medicinos srityse.

Žarnos orui skirtos suspausto oro transportavimui. Gana dažnai jos pritaikomos ir vandens transportavimui. Jos yra armuotos ir paprastai parduodamos su specialia prijungimo mova bei antgaliu. O ilgis nukerpamas bei parenkamas pagal kliento pageidavimus. Žarnos orui gali būti parduodamos ir rulonais. Esant poreikiui galima kartu įsigyti ir žarnos ritę. Taip bus patogiau bei praktiškiau laikyti žarną, be to ji bus apsaugoma nuo neigiamų atmosferos pokyčių.

Jeigu nežinote, kur įsigyti specialias pramonines žarnas, pasikonsultuokite internetu su šios srities pardavėjais. Pagal jūsų poreikius, jie nuoširdžiai patars, kokias žarnas verta įsigyti vienais ar kitais tikslais.